Susisiekite su mumis

Statybinio laužo konteinerių nuoma ir išvežimas

1996 m. UAB ”Kauno švara” suprojektavo ir įgyvendino “Statybinio laužo surinkimo ir transportavimo sistemą Kauno mieste".

Statybos ir griovimo atliekos sudaro nemažą atliekų srautą. Šių atliekų tvarkymą turi reglamentuoti, administruoti ir organizuoti savivaldybių institucijos. Statybos ir griovimo atliekos gali būti perdirbtos, o gautos žaliavos (akmenys, skalda, žvyras, smėlis ir kt.) panaudotos įvairiose statybos srityse.

Klientams siūlome naudotis mūsų paslaugomis tvarkant statybos ir griovimo atliekas. Turimų technologinių pajėgumų dėka, atliekos gali būti  galime vežamos itin dideliais kiekiais: statybos ir griovimo atliekų išvežimui siūlome 7 kub.m., 10 kub.m. konteinerius, kuriuos atvežame ir pastatome kliento pageidaujamoje vietoje, palankiomis sąlygomis. Tai ypač aktualu statybos rangovams, pramonės įmonėms, bendrovėms, darančioms savo patalpų remontą, renovaciją ar gyventojams, pas kuriuos susikaupė didelis kiekis statybos ir griovimo atliekų. 
Naudodami šiuos konteinerius didelių atliekų kiekių surinkimui, mes ne tik optimaliai panaudojame kliento teritoriją, bet ir suteikiame galimybę ilgiau dirbti švarioje ir tvarkingoje aplinkoje, nenutraukiant gamybos proceso.

Dėl papildomos informacijos bei sutarties sudarymo prašome kreiptis:

Tel. nr.: 8 601 14821

el. paštas:  statybinis@svara.lt

Detalesnė informacija dėl užsakymo čia.

Redaguota: 2017-12-01