Susisiekite su mumis

MIESTO AVARINĖ TARNYBA               MANO KAUNAS

NEMOKAMAS KOKYBĖS TELEFONAS                      KAUNIEČIŲ APTARNAVIMO CENTRAS

8 800 00111                                8 800 20000

Versija neįgaliems

Statybos ir griovimo atliekų tvarkymas

Statybos ir griovimo atliekas draudžiama mesti į komunalinių atliekų ar kitus tam nepritaikytus konteinerius ar palikti šalia jų. Tokio tipo atliekos surenkamos šiais būdais:

Nemokamas priėmimas iš gyventojų. Buityje susidarančios statybinės atliekos (betonas, plytos, izoliacinės medžiagos, mišrios statybinės ir griovimo atliekos (ne daugiau kaip 200 kg vienam asmeniui)) ir ne daugiau kaip 10 lapų arba ne daugiau kaip 100 kg asbesto vienam fiziniam asmeniui) iš gyventojų nemokamai priimamos joms skirtose surinkimo aikštelėse. Aikštelių adresai čia.

Statybinio laužo konteinerių nuoma ir užsakymas. Statybos rangovams, pramonės įmonėms, bendrovėms, darančioms patalpų remontą, renovaciją ar gyventojams, pas kuriuos  susikaupė didelis kiekis statybos ir griovino atliekų, už papildomą mokestį siūlome naudotis mūsų paslaugomis išvežant tokio tipo atliekasTurimų technologinių pajėgumų dėka, statybos ir griovimo atliekos gali būti išvežamos itin dideliais kiekiais. Statybos ir griovimo atliekų išvežimui siūlome:

7 kub.m., ar  10 kub.m. konteinerius, kuriuos atvežame ir pastatome kliento pageidaujamoje vietoje.

Teikiamos statybinio laužo konteinerių užsakymo kaina derinama individualiai. Užsakymo informacija  čia.

 

Daugiau informacijos:
Tel. 8 601 14821 
El. paštas statybinis@svara.lt

 

Redaguota: 2019-02-19