Susisiekite su mumis

MIESTO AVARINĖ TARNYBA               MANO KAUNAS

NEMOKAMAS KOKYBĖS TELEFONAS                      KAUNIEČIŲ APTARNAVIMO CENTRAS

8 800 00111                                8 800 20000

Versija neįgaliems

Žaliųjų atliekų surinkimo konteinerių užsakymas

Galima rinktis žaliųjų atliekų  (žaliųjų teritorijų, parkų bei sodų tvarkymo atliekos (šakos, lapai, nupjauta žaliųjų vejų žolė) ir kitos panašios kilmės atliekos, kurios gali būti suskaidytos aerobiniu ar anaerobiniu būdu) surinkimui skirtų konteinerių nuomos ir jų išvežimo paslaugą, kurią teikia mūsų bendrovė.  Tokių atliekų surinkimui ir išvežimui siūlome:

  • 0,24 kub.m., 0,66 kub.m., 1,1 kub.m talpos plastikinius konteinerius, kuriuos atvežame ir pastatome kliento pageidaujamoje vietoje. Išvežimo dažnumą galima rinktis  vieną, du ar keturis kartus per mėnesį. Sudaromos terminuotos išvežimo sutartys nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 30d.

Paslaugos kaina derinama individualiai, priklausomai nuo pasirinkto konteinerio talpos ir išvežimo dažnumo.

Konteineris suteikiamas NEMOKAMAI.

Prašymą dėl paslaugos užsakymo galima pateikti Jums patogiu būdu:  elektroniniu paštu klientuaptarnavimas@svara.lt  arba atvykti pas mus į klientų aptarnavimo skyrių Statybininkų g. 3.

Prašyme nurodyti adresą, vardą ir pavardę (pavadinimą), kontaktinį numerį, konteinerio talpą ir pasirinktą išvežimo dažnumą. Prašymas turi būti pasirašytas ir antspauduotas jei tai juridinis asmuo.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: Tel. nr. 8 800 20000

Redaguota: 2019-05-23