Susisiekite su mumis

Laukelius, pažymėtus * privaloma užpildyti.

Mūsų komunalinių įmonių balsas girdimas Europoje

2017-07-21
vsl_logo_new

Į vieną asociaciją (SKIA) susibūrusios Lietuvos savivaldybių komunalinės įmonės, tarp kurių ir UAB "Kauno švara" jau skina vienybės vaisius: mūsų balsas bus girdimas ir kuriant, peržiūrint ir keičiant Europos Sąjungos direktyvas, nes asociacija neseniai tapo Europos komunalinių atliekų asociacijos nare. 

Europos komunalinių atliekų asociacija (Municipal Waste Europe - MWE) yra didžiausia senojo žemyno organizacija, kuri vienija įvairių savivaldybių komunalines įmones, užsiimančias atliekų tvarkymu, rūšiavimu, kita su komunaline veikla susijusias bendroves.

Šios asociacijos narėmis yra Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Švedijos, Suomijos, Belgijos, Lenkijos ir kitų šalių komunalinių bendrovių asociacijos. Iš Baltijos šalių esame pirmoji asociacija įsiliejusi į šią kolegų šeimą. Džiaugiamės, kad Lietuva buvo šiltai sutikta ir iškart įtraukta į bendrą veiklą, nors formaliai galutinis narystės įtvirtinimas įvyks tik spalį MWE generalinėje asamblėjoje.

Bendradarbiavimas su kitų šalių kolegomis padės taikyti palankius ir efektyvius gyventojams atliekų tvarkymo būdus. Lietuvos savivaldybių įmonės galės dalyvauti Europos Parlamente kuriamų ir tobulinamų direktyvų procesuose, teikti savo siūlymus, kaip tobulinti ir gerinti atliekų tvarkymo sistemą. Taip pat naudinga semtis patirties iš kitų, kviesime kolegas ir į Lietuvą, susitikimuose tikimės matyti ir valdžios atstovus, kad jie matytų, kaip sprendžiamos atliekų tvarkymo problemos svetur, kokių klaidų įmanoma išvengti.

Noras bendrai spręsti iškylančias problemas, efektyviai dirbti, tobulinti atliekų tvarkymo sistemą, siekiant rasti geriausius sprendimus ir atvedė į SKIA įkūrimą. Vienas asociacijos tikslų – ne tik teikti pastabas ir pasiūlymus valdžios institucijoms komunalinio sektoriaus klausimais, bet ir siekti skaidrumo ir viešumo visiems rinkos dalyviams.

SKIA vienija 25 įmones, kurios surenka, veža įvairias atliekas ir teikia kitas komunalines paslaugas (teritorijų priežiūros, gatvių valymo, kelių tiesimo ir kt.).

 

Redaguota: 2017-07-21

Kitos naujienos

19642225_1892897677642841_8838508961725626379_n

Atidarytas bendras aptarnavimo centras "Mano Kaunas"

2017-07-04
Atidarytas bendras kauniečių aptarnavimo centras "Mano Kaunas",  apjungsiantis visas komunalines paslaugas teikiančias Kauno miesto savivaldybės  įmones.  Klientų patogumui bendras kauniečių aptarnavimo centras "Mano Kaunas" įsi...
varos_valymo_aparatas-5

NAUJOS KARTOS GATVIŲ VALYMO MAŠINOS

2017-05-25
Kaunas tapo pirmuoju miestu šalyje, kurio gatves valys naujos kartos valymo technika. Mus jau pasiekė keturios naujos kartos vakuuminės gatvių valymo mašinos.  Modernūs įrenginiai naudojami gatvių, aikščių, šaligatvių, dviračių takų, pėsčiųj...
tvarkosi_logo

KAUNAS TVARKOSI 2017

2017-04-18
KAUNAS TVARKOSI 2017 Balandžio 22d. / Šeštadienis / 10:00 val. Visi kauniečiai kviečiami prisijungti prie kasmetinės akcijos ir savo indėliu prisidėti prie švaresnio Kauno. Akcijos vietose bus įkurti rūšiavimo miesteliai, kur veiks mūsų ambasados...