Susisiekite su mumis

Laukelius, pažymėtus * privaloma užpildyti.

Atsiskaitymas už paslaugas

Atsiskaitymas:

Informuojame, kad nuo 2016 m. sausio mėn. 01 d. Lietuvoje tiesioginio debeto paslauga pakeista į elektroninės sąskaitos pateikimo paslaugą (SEPA). SEPA – tai iniciatyva naudoti vienodas mokėjimo priemones atsiskaitymams eurais. Visas elektronines sąskaitas gausite tiesiogiai į savo elektroninę bankininkystę. Norėdami, kad sąskaitos būtų apmokamos automatiškai, tai užprogramuosite savo elektroninės bankininkystės paskyroje. UAB „Kauno švara“ klientams, sudariusiems tiesioginio debeto sutartis, pakeitimai bus įvykdyti automatiškai.

Išsamesnės informacijos apie banko sąskaitą, pinigų pervedimą, kitas susijusias paslaugas, jų teikimo sąlygas ir įkainius prašome teirautis Jus aptarnaujančiame banke. Daugiau informacijos apie SEPA mokėjimus rasite www.sepa.lt

 

Už suteiktas paslaugas UAB "Kauno švara" atsiskaitymui pateikia sąskaitas. 
Sąskaitų apmokėjimo, išaiškinimo klausimais kreiptis:
  •      (8-37) 49 07 17

Sąskaitą galite apmokėti šiais būdais:

1. UAB "Kauno švara" Klientų aptarnavimo ir skolų valdymo skyriuje I-ame aukšte;

2. Pašto skyriuose;

3. Lietuvos bankuose:

4. Loterijos „Perlas“ terminaluose;

5. „Maxima“ prekybos centruose;

6. UAB „Kauno spauda“ kioskuose;

7. AB „Lietuvos spauda“ kioskuose;

8. „R-Kiosk“ parduotuvėse;

9. Internetu:

  • AB bankas "Swedbank" (Atsisk. sąsk. LT82 7300 0100 0227 9438)
  • AB SEB bankas (Atsisk. sąsk. LT47 7044 0600 0288 7233)
  • AB DNB bankas (Atsisk. sąsk. LT64 4010 0425 0009 0713)    
  • AB Danske bankas (Atsisk. sąsk. LT90 7400 0411 4552 3810)

Gyventojai gali sumokėti už paslaugas ir avansu. Tokiu atveju gali mokėti už ketvirtį ar metus ir taip išvengtų papildomų rūpesčių dėl įmokų.

Pastaba: Mokant AB bankas "Swedbank" ir AB SEB bankas internetu prašome laikytis šio veiksmų eiliškumo:

  1. Kasdieninės paslaugos;
  2. Įmokos, mokesčiai;
  3. Įvesti įmokos kodą: daugiabučiai - 103041, privačios valdos ir Kauno rajono gyventojai - 1932;
  4. Paspausti komandą "toliau";
  5. Atsiradusiame UAB “Kauno švara” ruošinyje nurodyti mokėtojo kodą (aštuoni skaitmenys) ir pinigų sumą.

 

Įkainiai:

Kauno miesto gyventojams, įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms

Nuo 2016 m. kovo 1 d. individualių valdų savininkams, nerūšiuojantiems komunalinių atliekų jų susidarymo vietoje ir (ar) atsisakantiems priimti individualius pakuočių ir pakuočių atliekų, įskaitant antrines žaliavas, surinkimo konteinerius, taikomas tarifas - 25,15 EUR/m3 (be PVM), o mokantiems už komunalinių atliekų tvarkymą pagal gyvenamojo būsto plotą taikomas tarifas - 0,174 EUR/m2 (be PVM).

Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms,  butų daugiabučiuose namuose savininkams, nuomininkams ir individualių namų valdų savininkams, kurie moka už faktinį atliekų susikaupimą, esantys Kauno miesto savivaldybės teritorijoje, už vieno kubinio metro palaidų (konteineryje esančių, nesupresuotų) mišrių komunalinių (buitinių) atliekų tvarkymą, neįskaitant deponavimo išlaidų sąvartyne, taikomas tarifas - 7,56 EUR/m3 (be PVM). Fiziniams asmenims, daugiabučių namų ir sodininkų bendrijoms atliekų deponavimo sąvartyne tarifas - 2,47 EUR/m3 (be PVM). Juridiniams asmenims (išskyrus daugiabučių namų ir sodininkų bendrijas) nuo 2015 m. liepos 8 d. atliekų deponavimo sąvartyne tarifas - 7,07 EUR/m3 (be PVM)  Kauno miesto daugiabučių namų gyventojams ir vieno ar dviejų butų namų savininkams, mokantiems už mišrių komunalinių (buitinių) atliekų tvarkymą pagal gyvenamojo būsto plotą, taikomas tarifas - 0,0694 EUR (be PVM) (0,0523 EUR - atliekų surinkimo mokestis, 0,0171 EUR - atliekų deponavimo mokestis) už vieną kv. m. naudingo/bendro ploto, kai vienam kv. m. per metus tenka 0,083 kub. m. buitinių atliekų.

Mėnesinis mokestis vienam Kauno miesto teritorijoje esančiam daugiabučio namo butui, mokančiam už mišrių komunalinių (buitinių) atliekų tvarkymą pagal gyvenamojo būsto plotą, negali būti didesnis kaip 6,94 EUR (be PVM), o metinė buitinių atliekų susikaupimo norma ne didesnė kaip 8,3 kub. m. Mėnesinis mokestis Kauno miesto teritorijoje esančiam privačios valdos (vieno ar dviejų butų) butui, mokančiam už mišrių komunalinių (buitinių) atliekų tvarkymą pagal gyvenamojo būsto plotą, negali būti didesnis kaip 10,41 EUR (be PVM), o metinė buitinių atliekų susikaupimo norma ne didesnė kaip 12,45 kub. m.

Pastaba: Nuo 2017 m. rugpjūčio 1 d.  už komunalinių atliekų tvarkymą bus taikoma DVINARĖ ĮMOKA, sudaryta iš pastoviosos ir kintamosios dalies.  Pakeitimai įsigalioja remiantis Kauno miesto savivaldybės tarybos 2017 m. vasario 7d. sprendimu Nr. T-10 „Dėl Kauno miesto savivaldybės įmokos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą dydžio nustatymo metodikos patvirtinimo“ ir 2017 m. birželio 13 d. sprendimu Nr. T-357  "Dėl Kauno miesto savivaldybės įmokos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą dydžio nustatymo metodikos patvirtinimo pakeitimo" ir 2017 m. birželio 13 d. sprendimu Nr. T-358   „Dėl mišrių komunalinių atliekų tvarkymo pastoviosios ir kintamosios įmokos dedamosios dalies dydžių ir mišrių komunalinių atliekų susikaupimo normų nustatymo"  

 

Kauno rajono gyventojams

Už komunalinių atliekų tvarkymą Kauno rajone taikoma dvinarė įmoka, sudaryta iš pastoviosios ir kintamosios dalies, nustatyta remiantis Kauno rajono savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 26 d. sprendimu Nr. TS-49 „Dėl komunalinių atliekų tvarkymo kainos, dvinarės įmokos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą dydžių ir atliekų susidarymo normų patvirtinimo".

Kauno rajono savivaldybės tarybos sprendimą galite rasti čia.

Sąskaitos bus siunčiamos už dviejų mėnesių laikotarpį.

Redaguota: 2017-07-14