Susisiekite su mumis

Laukelius, pažymėtus * privaloma užpildyti.

Atsiskaitymas už paslaugas

Informuojame, kad nuo 2016 m. sausio mėn. 01 d. Lietuvoje tiesioginio debeto paslauga pakeista į elektroninės sąskaitos pateikimo paslaugą (SEPA). SEPA – tai iniciatyva naudoti vienodas mokėjimo priemones atsiskaitymams eurais. Visas elektronines sąskaitas gausite tiesiogiai į savo elektroninę bankininkystę. Norėdami, kad sąskaitos būtų apmokamos automatiškai, tai užprogramuosite savo elektroninės bankininkystės paskyroje. UAB „Kauno švara“ klientams, sudariusiems tiesioginio debeto sutartis, pakeitimai bus įvykdyti automatiškai.

Išsamesnės informacijos apie banko sąskaitą, pinigų pervedimą, kitas susijusias paslaugas, jų teikimo sąlygas ir įkainius prašome teirautis Jus aptarnaujančiame banke. Daugiau informacijos apie SEPA mokėjimus rasite www.sepa.lt

 

Už suteiktas paslaugas UAB "Kauno švara" atsiskaitymui pateikia sąskaitas. Sąskaitų apmokėjimo, išaiškinimo klausimais kreiptis:

  •      (8-37) 49 07 17

Sąskaitą galite apmokėti šiais būdais:

1. UAB "Kauno švara" Klientų aptarnavimo ir skolų valdymo skyriuje I-ame aukšte.

2. Pašto skyriuose.

3. Lietuvos bankuose:

4. Lietuvos kredito unijoje.

5. Loterijos perlas terminaluose.

6. Maxima prekybos centruose.

7. AB „Lietuvos spauda“ kioskuose.

8. R-Kiosk parduotuvėse.

9. Internetu.

Gyventojai gali sumoketi už paslaugas ir avansu. Tokiu atveju gali mokėti už ketvirtį ar metus ir taip išvengtų papildomų rūpesčių dėl įmokų (esant permokai sąskaitos nebus siunčiamos).

Pastaba: Mokant AB bankas "Swedbank" ir AB SEB bankas internetu prašome laikytis šio veiksmų eiliškumo:

  1. Kasdieninės paslaugos 
  2. Įmokos, mokesčiai
  3. Įvesti įmokos kodą: daugiabučiai - 103041, privačios valdos ir Kauno rajono gyventojai - 1932.
  4. Paspausti komandą "toliau".
  5. Atsiradusiame UAB “Kauno švara” ruošinyje nurodyti mokėtojo kodą (aštuoni skaitmenys) ir pinigų sumą.

 

Įkainiai už paslaugas

Kauno miesto gyventojams, įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms

Nuo 2016 m. kovo 1 d. individualių valdų savininkams, nerūšiuojantiems komunalinių atliekų jų susidarymo vietoje ir (ar) atsisakantiems priimti individualius pakuočių ir pakuočių atliekų, įskaitant antrines žaliavas, surinkimo konteinerius, taikomas tarifas - 25,15 EUR/m3 (be PVM), o mokantiems už komunalinių atliekų tvarkymą pagal gyvenamojo būsto plotą taikomas tarifas - 0,174 EUR/m2 (be PVM).

Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms,  butų daugiabučiuose namuose savininkams, nuomininkams ir individualių namų valdų savininkams, kurie moka už faktinį atliekų susikaupimą, esantys Kauno miesto savivaldybės teritorijoje, už vieno kubinio metro palaidų (konteineryje esančių, nesupresuotų) mišrių komunalinių (buitinių) atliekų tvarkymą, neįskaitant deponavimo išlaidų sąvartyne, taikomas tarifas - 7,56 EUR/m3 (be PVM). Fiziniams asmenims, daugiabučių namų ir sodininkų bendrijoms atliekų deponavimo sąvartyne tarifas - 2,47 EUR/m3 (be PVM). Juridiniams asmenims (išskyrus daugiabučių namų ir sodininkų bendrijas) nuo 2015 m. liepos 8 d. atliekų deponavimo sąvartyne tarifas - 7,07 EUR/m3 (be PVM)  Kauno miesto daugiabučių namų gyventojams ir vieno ar dviejų butų namų savininkams, mokantiems už mišrių komunalinių (buitinių) atliekų tvarkymą pagal gyvenamojo būsto plotą, taikomas tarifas - 0,0694 EUR (be PVM) (0,0523 EUR - atliekų surinkimo mokestis, 0,0171 EUR - atliekų deponavimo mokestis) už vieną kv. m. naudingo/bendro ploto, kai vienam kv. m. per metus tenka 0,083 kub. m. buitinių atliekų.

Mėnesinis mokestis vienam Kauno miesto teritorijoje esančiam daugiabučio namo butui, mokančiam už mišrių komunalinių (buitinių) atliekų tvarkymą pagal gyvenamojo būsto plotą, negali būti didesnis kaip 6,94 EUR (be PVM), o metinė buitinių atliekų susikaupimo norma ne didesnė kaip 8,3 kub. m. Mėnesinis mokestis Kauno miesto teritorijoje esančiam privačios valdos (vieno ar dviejų butų) butui, mokančiam už mišrių komunalinių (buitinių) atliekų tvarkymą pagal gyvenamojo būsto plotą, negali būti didesnis kaip 10,41 EUR (be PVM), o metinė buitinių atliekų susikaupimo norma ne didesnė kaip 12,45 kub. m.

 

Kauno rajono gyventojams

Kauno rajone mišrių komunalinių (buitinių) atliekų surinkimo iš bendrų (kolektyvinių) konteinerių įkainis - 4,58 EUR (be PVM) už vieną kub. m. mišrių komunalinių (buitinių) atliekų (be atliekų deponavimo) ir iš Individualių 120/240 litrų talpos konteinerių įkainis - 5.81 EUR (be PVM) už vieną kub. m. mišrių komunalinių (buitinių) atliekų (be atliekų deponavimo). Mišrių komunalinių (buitinių) atliekų surinkimo ir šalinimo sąvartyne daugiabučių namų savininkų (vienam gyventojui per mėnesį) įkainis - 1,175 EUR (be PVM) (0,7633 EUR - atliekų surinkimo mokestis, 0,4117 EUR - atliekų deponavimo mokestis), kai vienam gyventojui per metus tenka 2 kub.m. mišrių komunalinių atliekų.

 

Sąskaitos bus siunčiamos už dviejų mėnesių laikotarpį.

Redaguota: 2017-01-27