Kokybės linija
8 37 490729
Avarinė tarnyba
8 800 00111
Kauniečių aptarnavimo centras
8 800 20000
Palikite atsiliepimą
kokybe@svara.lt

Statybos ir griovimo atliekų tvarkymas

>
Statybos ir griovimo atliekų tvarkymas

Statybos ir griovimo atliekas draudžiama mesti į komunalinių atliekų ar kitus tam nepritaikytus konteinerius ar palikti šalia jų. Tokio tipo atliekos surenkamos šiais būdais:

Nemokamas priėmimas iš gyventojų. Buityje susidarančios statybinės atliekos (betonas, plytos, izoliacinės medžiagos, mišrios statybinės ir griovimo atliekos (ne daugiau kaip 200 kg vienam asmeniui)) ir ne daugiau kaip 10 lapų arba ne daugiau kaip 100 kg asbesto vienam fiziniam asmeniui) iš gyventojų nemokamai priimamos joms skirtose surinkimo aikštelėse. Aikštelių adresai čia.

Statybinio laužo konteinerių nuoma ir užsakymas. Statybos rangovams, pramonės įmonėms, bendrovėms, darančioms patalpų remontą, renovaciją ar gyventojams, pas kuriuos  susikaupė didelis kiekis statybos ir griovino atliekų, už papildomą mokestį siūlome naudotis mūsų paslaugomis išvežant tokio tipo atliekasTurimų technologinių pajėgumų dėka, statybos ir griovimo atliekos gali būti išvežamos itin dideliais kiekiais. Statybos ir griovimo atliekų išvežimui siūlome:

7 kub.m., ar  10 kub.m. konteinerius, kuriuos atvežame ir pastatome kliento pageidaujamoje vietoje.

Teikiamos statybinio laužo konteinerių užsakymo kaina derinama individualiai.

Daugiau informacijos:
Tel.8 601 14821
El. paštasstatybinis@svara.lt

Konteineriai nuomojami statybinėms atliekoms: plytoms, betonui, mūrui, tinkui (kitaip vadinamam gruzui).  Į konteinerius gali būti pridėta iki 10% priemaišų kitų atliekų. Kitu atveju sąvartynas gali nepriimti atliekų.  

Į statybinių atliekų konteinerius draudžiama pilti stiklą, plastiką, gumą, šiferį, medieną, metalą, popierių, komunalinėms atliekas.

Prašymą dėl paslaugos užsakymo galima pateikti Jums patogiu būdu: elektroniniu paštu statybinis@svara.lt, telefonu8 601 14821arba atvykti pas mus į Klientų aptarnavimo skyrių, Statybininkų g.3.

Prašyme nurodyti adresą, vardą ir pavardę (pavadinimą), kontaktinį numerį, konteinerio talpą (galima rinktis iš 7 ar 10 kub.m.) ir atliekų rūšį. Taip pat reikalingas prierašas, kad apmokėjimas garantuojamas. Prašymas turi būti pasirašytas (ir antspauduotas, jeigu tai juridinis asmuo).

Dėl papildomos informacijos bei sutarties sudarymo prašome kreiptis:

Tel. nr. : 8 601 14821

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter norėdami ieškoti

Shopping Cart