Kauniečių aptarnavimo centras
8 800 20000
Kokybės linija
8 800 00111    8 37 490729
Palikite atsiliepimą
kokybe@svara.lt

Nuo rugpjūčio 10 d. mišrias ir maisto atliekas Birštono bei Prienų rajono savivaldybėse renka „Kauno švara“

„Kauno švara“ šiuo metu šiose savivaldybėse keičia informacinius lipdukus ant konteinerių, todėl bendrovė prašo sudaryti sąlygas prieiti prie atliekų konteinerių, juos paliekant matomoje ir lengvai pasiekiamoje vietoje.

Nuo rugpjūčio 10 dienos mišrių ir maisto atliekų surinkimo paslaugas Birštono ir Prienų rajono savivaldybėse teikia „Kauno švara“, laimėjusi Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro skelbtą konkursą.

Abiejų savivaldybių gyventojams mišrių ir maisto atliekų surinkimo grafikas nepasikeitė. Nuo šiol jį galite rasti ne tik Alytaus regiono atliekų tvarkymo centre, tačiau ir „Kauno švara“ grafikų svetainėje – http://grafikai.svara.lt/

Įmonių mišrios komunalinės atliekos Birštono savivaldybėje vežamos vieną kartą per savaitę – pirmadieniais.

Prienų rajono savivaldybės įmonių mišrios komunalinės atliekos vežamos du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.

Įmonių konteineriai turi būti užrakinti arba laikomi įmonės teritorijoje. Ištraukti konteinerį į jo paėmimo vietą arba atrakinti reikia tik tada, kai norima, kad jis būtų aptarnautas.

„Svarbiausias tikslas, kurį keliame vežėjui – teikti kokybišką paslaugą, kad gyventojams nekiltų nepatogumų dėl laiku neištuštintų konteinerių. Tikimės, kad pirmą kartą mūsų regione atliekų surinkimo paslaugas pradedanti teikti „Kauno švara“ bus patikima partnerė, užtikrinanti sklandų atliekų surinkimą“, – sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro direktoriaus pavaduotojas Romualdas Dimša.

Pakuočių ir stiklo atliekas Birštono bei Prienų savivaldybėse, kaip ir iki šiol, renka bendrovė „Ekonovus“. Jų surinkimo grafikai nesikeičia. Kilus klausimams dėl šių atliekų išvežimo, prašome kreiptis į UAB „Ekonovus“  tel. 8 319 60508,  el.p. alytus@ekonovus.lt.

Primename, kad kiekvieno gyventojo pareiga yra rūšiuoti atliekas, o išrūšiuotas mesti į joms skirtus konteinerius. Jokių atliekų aikštelėse prie konteinerių palikti negalima. Šiukšlinimas prie konteinerių kaip ir bet kurioje kitoje vietoje traktuojamas kaip administracinis teisės pažeidimas.

Kilus klausimams dėl atliekų išvežimo, prašome kreiptis į UAB „Kauno švara“  tel. 8 682 75202,  el.p. tadas.krusnauskas@svara.lt, dėl konteinerių nuėmimo ar jų pastatymo – į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą tel. 8 658 60312, el.p. info@alytausratc.lt.

Share on

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter norėdami ieškoti

Shopping Cart