8 800 00111    8 37 490729
Palikite atsiliepimą
kokybe@svara.lt

Kauno švaros kolektyvas – KKL I lygos 3 vietos laimėtojai!

Gegužės 12-osios vakarą, Kauno Žalgirio krepšinio akademijos sporto salėje vyko I lygos finalai. Dėl trečiosios vietos susikovė GZP ir Kauno švaros ekipos.

Finalų jaudulys nepaveikė krepšininkų, todėl komandos iškart kibo viena kitai atlapus. Kauno švara žaidimą grindė prasiveržimais, todėl daugumą taškų surinko iš dvitaškių zonos. GZP taktika buvo priešinga. 5 atkovoti kamuoliai puolime leido pataikyti daugiau tritaškių metimų. Po pirmojo kėlinio 22-21 pirmauja Kauno švara. Po dviejų minučių pertaukos vaizdas aikštelėje pasisuko priešinga linkme. Dabar Kauno švara dominavo atkovojant kamuolius. 7 taškai antru bandymu ir komandinis žaidimas leido vėl įmesti 22 taškus per kėlinį. O GZP įkrito į duobę. Prastas pataikymas lėmė, jog varžovai pabėgo. Vienintelis komandą tempė J.Pileckas. Vos 5 minutes žaidęs atakuojantis gynėjas iš 16 komandos taškų surinko 10. Po dviejų kėlinių Kauno švara įgijo 7 taškų persvarą 44:37.

Po ilgosios pertraukos GZP atrado naują lyderį. M. Namiko 11 taškų iš 21 leido šiek tiek sumažinti Kauno švaros pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje GZP kilo į lemiamą mūšį ir atrado dar vieną lyderį. E.Seniūnas metė beveik be klaidų (10taškų). Tačiau Kauno švara nesiruošė atiduoti bronzinio medalio, todėl kova tik dar labiau paaštrėjo. Praėjus 4-ioms minutėms lemiamame kėlinyje, GZP išlygino rezultatą ir prasidėjo tikrieji amerikietiški kalneliai. Kauno švara iškart atsakė taikliais metimais ir rezultatas vėl +7 Švaros ekipos naudai. GZP ekipai vėl sumažinus atsilikimą iki -2 jau atrodė, jog nieko daugiau išpešti nebepavyks, nes likusios 13 sekundžių priklausė Kauno švaros ekipai. Tačiau įvyksta pats blogiausias scenarijus Kauno švarai. Justinas Pileckas perima kamuolį, o Švaros centras užsidirba nesportinę pražangą. Kadangi šiame sezone lemiamų baudos metimų J.Pileckas metė daugybę, tik dar kartą įsitikinome, jog gynėjo venomis teka ledinis kraujas. 82:82 ir keliaujame į pratesimą. Taškas į tašką vykusiame pratesime nugalėjo taiklesnė komanda. Kauno švaros gynėjas V.Gadliauskas prametė tik vieną metimą ir ištempė komandą ant bronzinio laiptelio. Trileris baigėsi rezultatu 90:92 (21:22, 16:22, 21:19, 24:19, 8:10) Kauno švaros naudai.

Rezultatyviausiai Kauno švara komandoje žaidė net 34 taškus surinkęs Valentinas Gadliauskas. Gynėjas surinko net 38 naudingumo balus ir atsiėmė naudingiausio mažojo finalo žaidėjo titulą. 19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo Renatas Issak, 16 taškų – Justas Draudvila ir 12 bei 13 atkovotų kamuolių – Jonas Tumpa.