Kauniečių aptarnavimo centras
8 800 20000
Kokybės linija
8 800 00111    8 37 490729
Palikite atsiliepimą
kokybe@svara.lt

Alytaus miesto savivaldybėje mišrias komunalines ir maisto atliekas tuštins naujas vežėjas

Lapkričio 16 d. Alytaus miesto savivaldybėje mišrias komunalines ir maisto atliekas pradės vežti naujas vežėjas – viena didžiausių atliekų tvarkymo bendrovių Lietuvoje, UAB „Kauno švara“. Ji keičia anksčiau šias paslaugas teikusią UAB „Ekonovus“.

„Šie pokyčiai vyksta dėl to, kad miesto savivaldybei paskelbė naują atliekų vežimo konkursą, ir mes jį laimėjome. Šiuo metu mes darome viską, kad Alytaus miesto gyventojai nepajaustų jokių nepatogumų: atliekų tuštinimo grafikai išliko tokie patys, kaip iki šiol, o lipdukai su atnaujinta informacija ant konteinerių bus pakeisti atliekų vežimo metu“, – teigia UAB „Kauno švara“ viešųjų ryšių specialistas Jonas Tumpa

Specialistas informuoja, kad atliekų vežimo grafikus gyventojai, kaip ir iki šiol, galės pasitikrinti ARATC internetiniame puslapyje https://www.aratc.lt/atlieku-surinkimo-grafikai/ arba naujo atliekų vežėjo svetainėje, adresu www.svara.lt. Atliekų vežimo dieną konteineriai bus tuštinami nuo 7.00 ryto iki 20.00 val. vakaro.

„Kauno švara“ specialistai primena, kad kiekvieno atliekų turėtojo pareiga yra rūšiuoti atliekas, o išrūšiuotas mesti į joms skirtus konteinerius. Jokių atliekų aikštelėse prie konteinerių palikti negalima. Šiukšlinimas prie konteinerių, kaip ir bet kurioje kitoje vietoje, traktuojamas kaip administracinis teisės pažeidimas.

Taip pat, kad komunalininkų darbas vyktų kuo greičiau ir operatyviau, prašome neužstatyti įvažiavimų į kiemus ir/ar prie konteinerių.  Individualių namų savininkai konteinerius ištuštinimui privalo ištraukti prie kelio važiuojamosios dalies, kuria vykdoma atliekų surinkimo paslauga, ribos. Neištraukti konteineriai nebus tuštinami.

Kilus klausimams dėl komunalinių atliekų išvežimo, konteinerių nuėmimo ir jų pastatymo, prašome kreiptis į UAB „Kauno švara“, skambinant +37068275202 arba rašant tadas.krušnauskas@svara.lt

Share on

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter norėdami ieškoti

Shopping Cart